VIP Serisi

Her biri özenle tasarlanan, modern ve klasik model alternatifleri ile ofisinize prestij, işinize başarı katacak VIP Serisi ofis mobilyaları ile tanışın.

VIP Serisi

LUPO

Gövdeyle bütünleşen sıra dışı ayak tasarımı, zarif lake detayları, modern çizgileri ve fonksiyonel özellikleri ile bir klasik olmaya aday. 

FORCE

Ahşabın modern dokunuşlarla şekillendiği Force, minimal tasarımı ve klasik stiliyle ofisinizin zengin duruşunu yansıtır.

ZENİTH

LED aydınlatmalı ayak detayı ile zarafetini ışıklandıran Zenith, masa üzeri deri sümen ve priz aparatı özelliği ile ofis mobilyanızın farkını ortaya koyar.

MERİT

Özel tasarıma sahip ayakları ile yeniliğe açık liderlerin ofislerinde yerini alan Merit, kablo düzenleyicili masası ve şık çizgileri ile sizi kendi tarzınızı yaratmaya davet ediyor.

VOLUME

Sadelikte güzelliği yansıtan tasarımı sayesinde özel hissettiren Volume deri sümeni ile konforlu masa deneyimi sunar. Masaüstünde yer alan Priz aparatıyla zaman ve yer tasarrufu beklentilerine cevap verir.

LUSTER

Masa altı kalemlik çekmecesi ile işinizi kolaylaştıran, antrasit lake dokunuşlarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken görkemiyle Luster ile tanışın.

FLEX

Flex güçlü duruşuyla fark yaratır. Sabit etajeri ile bütünleşen ayak tasarımı ofisinizde sıra dışı bir tasarım rüzgarı estirir.

PLENA

Tamamı Lake yüzeylerden oluşan, ofis mobilyasında ezberleri bozan Plena, kapuçino ve antrasit renkleri sayesinde parlayan ofisleri simgeler.