Makam Serisi

Şıklık, güç ve kalite. Makam Serisi, ofis mobilyasından beklentileri yüksek olanlar için tasarlandı.

Makam Serisi

FORM

Form küçük dokunuşlarla harketlenen masası, fonksiyonel dolap, etajer ve sehpasıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Lake geçişleriyle ofislere ferah bir hava katar.

FORM SABİT ETAJERLİ

Fonksiyonel takım parçaları ile işinizi daha keyifli hale getiren Form, sabit etajer seçeneğinde daha ferah alanlar sunuyor. 

HORSE

Sıra dışı ayak tasarımı, LED ışıklı dolabı, hareketli sümeni ve masa üzeri priz sistemi ile Horse, ofisinize prestij katar. 

HORSE SABİT ETAJERLİ

Sıra dışı ayak tasarımı, LED ışıklı dolabı, hareketli sümeni ve masa üzeri priz sistemi ile Horse sabit etajerli seçeneği ile ofisinize prestij katar. 

WİSE

Antrasit ve siyah renk seçenekleri ile metal ayak tasarımının tüm dikkatleri üzerine çeken kusursuz tasarımı  Wise, ofisinize modern bir hava katar.

WİSE SABİT ETAJERLİ

Metal ayakları ve minimal tasarımı ile Wise Sabit Etajerli, ofisinize modern bir hava katar. Antrasit ve siyah renk seçenekleri ile tarzınızı yansıtır. Sabit Etajer sayesinde çalışma ortamınızda ferah alanlar yaratır.

RİSE

Rise, vazgeçemediğiniz objeleri sergileyebileceğiniz açık rafları ile estetik,   mermer görünümlü ayak tasarımı ile hem gösterişli hem de çok dayanıklı. 

TRUVA

Kendinden derili yönetici ve toplantı masası, hayatı kolaylaştıran priz sistemi ve açık perdeli masa tasarımı ile Truva  güçlü bir duruş sergiler.

WORTHY

Küçük detayların büyük buluşması!. Deri sümenli masa, masa altı kalem çekmecesi ve daha birçok kullanışlı özellik ile bir makam odasına tarz katacak her şey Worthy’de

NİCE

Minimal şık tasarım, aynı minimal çizgiyi devam ettiren metal ayakları ile ofisinde farklılık ve sadelik arayanlar için: Nice.

REWARD

Geniş ve ferah alanlarda konforlu bir çalışma ortamı yaratan Reward, odanızdaki ışığı yansıtan, masa tablası ile bütünleşen lake ayak tasarımı ile tam size göre.