Home office çalışmayı keyifli hale getiren çözümler

18 Ocak 2021

Home office çalışmayı keyifli hale getiren çözümler

Günümüzde gelişen teknoloji ve değişen iş yapış şekilleriyle birlikte uzaktan çalışma, eskiye oranla artık daha çok revaçta. Az sayıda meslek grubunun, bu formda çalışmalarının kabul gördüğüne her ne kadar alışmış olsak da, yeni dönem gereklilikleri ile birlikte profesyonel hayata bu anlamda yeni bir pencere açıldı. Home-office, artık işimizin vazgeçilmez bir parçası.

Önümüzdeki yıllarda da popülaritesinin artacağı öngörülen home-office çalışma kültürünün yaygınlaşmasıyla beraber, evlerde yeni ofis alanlarının tasarlanması, verimli bir ev-ofis ortamının oluşturulması gibi ihtiyaçlarımız ön plana çıkıyor.

Home-office çalışmanın gerekli olduğu durumlarda ofisteki verimliliğin eve taşınması önemli... Uzaktan çalışmayı daha etkili ve verimli hale getirebilmek için, evinizin ve odanızın şekli ne olursa olsun, uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmış masa ve çalışma koltukları ile kendiniz için etkili olan çalışma ortamını yaratabilirsiniz. İşlevsel ve yeni nesil tasarımlarla özelleştirebileceğiniz uzaktan çalışma ortamını, amacına uygun mobilyalarla daha konforlu ve keyifli hale getirmek mümkün. Sahip olacağınız kaliteli bir ofis mobilyası ve ergonomik bir çalışma koltuğuyla, işlerin sorunsuz ilerlemesi için en büyük adımı atmış olacaksınız.

 

Ofis konforunu evlere taşıyan, Doxa Home-Office serisinden TINY, evdeki ofis ortamınızı kolay ve rahat hale getirmek için tasarlandı. Zarif tasarımlı metal ayakları ile dilediğiniz bir çalışma koltuğu ile hareket kabiliyetinizi kısıtlamadan çalışmanıza olanak tanıyor. Evde kuracağınız ofis ortamınızda organize kalmayı mümkün kılan masa üstü çekmece seçeneği ile evraklarınız ve tüm kişisel gereçleriniz hem elinizin altında hem de düzeninizi bozmadan saklanabiliyor. Evinizde ihtiyacınız olan ofis uyumunu size sunmaya ve üretkenliğinizin ilham kaynağı olmaya hazırlanan TINY, tüm işlevselliği ve zarafetiyle Doxa’da.

Homy, sade tasarımı ile ofisinizdeki Doxa kalitesini evinize taşıyor. Ofisler için kurgulanan kalite ve estetiğin modernize edilmiş hali Homy, şıklığı yaşam tarzı haline getirenler için tasarlandı. Kablo taşıyıcı görevi gören eklentileri sayesinde kabloların can sıkan görüntüsünden sizi kurtaran Homy, evinizde daha konforlu bir çalışma ortamı hazırlamanızda en büyük yardımcınız olacak. Antrasit kumaş detayı ile şık görünümü, işinize keyif katacak.

Evde çalışmaya uygun formlarda tasarlanmış, uzaktan çalışmayı keyifli hale getiren Doxa home-office serisi ile, evdeki iş yaşamınızı daha kaliteli hale getirebilirsiniz.