Working Series

İş hayatına keyif katan detaylar, zarif ve modern tasarımlar, fonksiyonel özellikler… Kısacası aradığınız her şey Çalışma Grubu ürünlerinde.

Working Series

ALDE

Alüminyum enjeksiyon teknolojisi ile üretilen ayaklar, ofis modasına yön verecek modern tasarım ve üstün Doxa kalitesi Alde’de. 

ALDE IMMOBILE SIDE TABLE

Sabit etajeri sayesinde daha fazla kullanım alanı oluşturabilen tasarım, alüminyum teknolojisi ile üretilen ayaklar ve şık görünüm Alde Sabit Etajerli modelde.

TITAN

Küçük metrekareli ofisleri, kullanışlı alanlara çeviren Titan, minimal tasarımı ve metal ayakları ile göz dolduruyor. 

TITAN IMMOBILE SIDE TABLE

 Küçük ofislerde alan kullanımında avantaj sağlayan Titan Sabit Etajerli model, minimal tasarımı ve metal ayakları ile göz dolduruyor. 

IRON

Ahşap - metal uyumunun en güzel örneklerinden Iron, tasarımıyla keyifli çalışma alanları yaratır. 

IRON IMMOBILE SIDE TABLE

Iron sade tasarımı ve metalin ahşapla buluştuğu  Sabit Etajerli modeli ile keyifli çalışma alanları yaratır.

ORBITAL

Parlak krom ayaklarıyla göz kamaştıran şıklık, eklenebilir modülleri ile yeni kullanım alanları Orbital’de. 

SOLID

Köşeli metal ayakların, ahşapla buluşması Solid, iki farklı ayak rengi seçeneği sunuyor. Metal ağırlıklı formuyla güçlü bir duruş sergiliyor. 

ADMIN

Admin serisinin güçlü tasarımı, çalışma odalarından toplantı odalarına kadar tüm ofisi Doxa kalitesi ile dekore etmeye olanak sağlar.

RADICAL

Minimal tasarımı ile küçük metrekareli ofisler için ideal çalışma alanları sunan Radical, farklı melamin ve ayak renk alternatifleri ile zengin kombinasyon olanağı sunuyor.