Çalışma Serisi

İş hayatına keyif katan detaylar, zarif ve modern tasarımlar, fonksiyonel özellikler… Kısacası aradığınız her şey Çalışma Grubu ürünlerinde.

Çalışma Serisi

ALDE

Alüminyum enjeksiyon teknolojisi ile üretilen ayaklar, ofis modasına yön verecek modern tasarım ve üstün Doxa kalitesi Alde’de. 

ALDE SABİT ETAJERLİ

Sabit etajeri sayesinde daha fazla kullanım alanı oluşturabilen tasarım, alüminyum teknolojisi ile üretilen ayaklar ve şık görünüm Alde Sabit Etajerli modelde.

TİTAN

Küçük metrekareli ofisleri, kullanışlı alanlara çeviren Titan, minimal tasarımı ve metal ayakları ile göz dolduruyor. 

TİTAN SABİT ETAJERLİ

 Küçük ofislerde alan kullanımında avantaj sağlayan Titan Sabit Etajerli model, minimal tasarımı ve metal ayakları ile göz dolduruyor. 

IRON

Ahşap - metal uyumunun en güzel örneklerinden Iron, tasarımıyla keyifli çalışma alanları yaratır. 

IRON SABİT ETAJERLİ

Iron sade tasarımı ve metalin ahşapla buluştuğu  Sabit Etajerli modeli ile keyifli çalışma alanları yaratır.

ORBİTAL

Parlak krom ayaklarıyla göz kamaştıran şıklık, eklenebilir modülleri ile yeni kullanım alanları Orbital’de. 

SOLİD

Köşeli metal ayakların, ahşapla buluşması Solid, iki farklı ayak rengi seçeneği sunuyor. Metal ağırlıklı formuyla güçlü bir duruş sergiliyor. 

ADMİN

Admin serisinin güçlü tasarımı, çalışma odalarından toplantı odalarına kadar tüm ofisi Doxa kalitesi ile dekore etmeye olanak sağlar.

RADİCAL

Minimal tasarımı ile küçük metrekareli ofisler için ideal çalışma alanları sunan Radical, farklı melamin ve ayak renk alternatifleri ile zengin kombinasyon olanağı sunuyor.